неділя, 24 листопада 2013 р.

Книга резервів для кафе

Я мабуть ще не розказувала, у нас є невеликий сімений бізнес- це кафе, яке знаходиться на виїзді з Луцька. Саме невелике на 50 місць (но бувало і 100 помістилось, хоча я досі не розумію як))). ми взяли його в оренду майже рік назад( назва теж залишилась стара) сильно переробляти не мали змоги, на перших порах працювали як є: я пошила на старі страшні стільці чохли, ми пофарбували стіни і переробили барну стійку(вірніше зробили- її там не було).Потім змінили меблі і мені прийшлось перешивати всі чохли!!!! бо стільці були іншої форми.це про наболіле.

А поки покажу книгу для резерів банкетів(сподіваюсь вона буде вся заповнена).
Обкладинка з тієї ж тканини що і чохли на стільцях, книга на кільцях формату А-5
 Серединка: календарна сітка на кожний місяць, в якій відмічаються зайняті дні, і бланки для запису детальних даних. Для зручності внизу є розділювачі по місяцям .
 Жаль немає в мене такого шрифту, бо логотип нам розробляли) викручувалась враховуюючі свої скромні вміння користуватись вордом)))треба розширити список шрифтів накінець-то..
Спочатку хотіла надписи покрити глоссі, але передумала.
Якось я ще за меню візьмусь, тільки но закінчим його переробку!
Сервіс складається з дрібниць)))
А в такій гарненькій книжці має бути дужжжеее багато резервів!!!!ми в це віримо)

2 коментарі:

  1. Дуже по-серьйозному виглядає. Бажаю щоб скорішь з'явилась нова така книжечка, бо в цій місце закінчиться).. а шрифти з інету викачуються та додаються в файл шрифтів, раніш шось таке робила, але давно було діло)

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую!Сподіваюсь, вже нетерпиться щось в ній записати....але вона з січня місяця починається))))

    ВідповістиВидалити